^ W górę
facebook

Oszczędzaj !!! Swoje pieniądze

Licencje Power Music już w Polsce!

 

FITNESS MUSIC POLSKA

Izabela Browarska

 

 

Zakup nośników Power Music jest wspaniałą alternatywą dla chcących legalnie odtwarzać muzykę.

 

Dodatkowo zakup licencji Power Music pozwala znacząco obniżyć dotychczasowe koszty.

 

 

Licencja

 

Fitness Music Polska od ponad 10 lat bezustannie realizuje swoje cele i wizje. Od 2012 r. dysponuje umową dystrybucyjną z jednym z największych producentów nośników CD i DVD do publicznych odtworzeń- POWER MUSIC. Amerykański wytwórca płyt działa na rynku już 25 lat. Obecnie wprowadza swój produkt do Polski, by Państwo również mieli możliwość korzystania z profesjonalnych, całkowicie legalnych oraz tanich płyt z najlepszą muzyką z całego świata.

Profesjonalne brzmienie to efekt wielu lat doświadczenia, współpracy z najlepszymi twórcami oraz wysokiej jakości, niezawodnego sprzętu. O legalności płyt świadczą uzyskane od wytwórni płytowej niezbędne licencje do wykorzystania kompozycji. Muzyka Power Music może być odtwarzana w barach, restauracjach, SPA, basenach czy Fitness klubach bez dodatkowych opłat na rzecz OZZ STOART, ZPAV i SAWP.

Opinie biegłych są jednoznaczne: „Z ostatnio ukształtowanej praktyki polskiego zbiorowego zarządu prawami autorskimi wynika, iż w sytuacji publicznego odtwarzania utworów i artystycznych wykonań mieszczących się w kategorii tzw. free music na podstawie licencji udzielonej przez podmiot uprawniony obejmującej takie pole eksploatacji jak publiczne odtwarzanie, polskie OZZ nie pobierają z tytułu odtwarzania takich utworów i artystycznych wykonań wynagrodzeń tantiemowych”.

Już dziś mogą Państwo skorzystać z naszych usług i pełnego asortymentu profesjonalnej muzyki do publicznych odtworzeń. Power Music oferuje szeroki katalog muzyki popowej, rockowej, instrumentalnej składającej się z tysięcy zremiksowanych tanecznych przebojów. Proponujemy pełną obsługę formalną oszczędzając Państwa czas i pieniądze.

Nie przepłacaj. Graj legalnie.

Więcej informacji pod numerem tel. 609 619 079 lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

window.$czater = {tok: "f2acda23dcdce22dbcd0483f75bb4fd6095de938", domain: "https://www.czater.pl/", login: undefined, email: undefined};